16 comments on “Autentyczny, morderczy trening MMA Pudziana cz. 3 z 3”

 1. KRzychuRPS says:

  Burneika to kulturysta,

 2. TranceChannel22 says:

  MISTRZ!

 3. TheArasw89 says:

  Mylicie chłopaki Kulturystyke a Sztuki walki. Przede wszystkim trening jest inny (w Mma ćwiczy się wytrzymałość,kondycje,dynamikę,technikę “stójka-parter-zapasy”). Jeśli chodzi o porównanie obu tych typów to owszem Kulturysta nie dysponuje technika ale w walce ma dużą siłe (która jest krótkotrwała) ,natomiast zawodnik MMa potrafi skutecznie rozłożyć siły podczas walki.Szacunek dla Mariusza że ostro działa w tym kierunku.

 4. 1994patrykj says:

  Zawsze trzymałem i 3mać będę kciuki za Ciebei Mariusz!!! idol, mocny charakter. wspaniały sportowiec.

 5. Breksato Best says:

  Burneika nie jest zawodnikiem MMA a że waży 140 kg to dlatego że jest na masie.jakby zrobił redukcję w parę miesięcy miałby mniejszy BF niż Pudzian.

 6. b3y4 says:

  Burneika zarabia tak na zycie, wiec za przeproszeniem przestan pieprzyc ;] radze poczytaj sobie od czego kulturysci maja takie brzuchy, a pozniej pisac swoje madrosci o grubasach.

 7. MrFreaqqu says:

  Burneika jest kulturystą a to przecież zupełnie inny sport niż MMA i inaczej podchodzą do treningów czy różnego rodzaju diet.

 8. impact71 says:

  szacun dla pudziana, jest wolem roboczym ! brawo !

 9. kokerSFT says:

  Niby wszystko ładnie napisałeś, ale po zdaniu o fedorze pokazałeś, że jesteś nie mniejszym amatorem co kolega FascioRR. Jak można zestawiać dwóch ludzi o całkowicie innych budowach ciała, mając na względzie tylko wage. Anatomia się kłania i to podstawy.

 10. Ls5ipc says:

  Ktoś zna tytuł utworu?

 11. Filip Urbańczyk says:

  co ty pieprzysz, widać jak się znasz na sztukach walk. Parter robił technicznie, bardzo dobre przejścia. Uczy się ciągle a że jest silny da sobie radę z niejednym w parterze. Stójka również bardzo dobrze wygląda u niego. Dynamikę ma też dobrą. I nie musi zrzucać kg by mieć dynamikę 😉 Przykład Fedor, który ma dużo kg ciałka a ma dynamikę + siłę w łapie. 🙂 Więc gościu jak nie masz pojęcia to się nie udzielaj. Zdrówko.

 12. MarekCh00 says:

  Ale Burneika jest kulturystą tak ?:D On na tym zarabia więc musi być tak jak to piszesz być “grubasemm”

 13. Sebastian Biegajło says:

  i tak padłbyś na strzała

 14. MultiKiwi17 says:

  Noi nie lepiej byc takim wysportowanym i miec kondycje niz wazacym 140 kilo grubasem bez kondycji jak np. Burneika ktory zmeczy sie po minucie biegania na ringu. 🙂

 15. FascioRR says:

  Widać zdecydowaną poprawę chociaż w dalszym ciągu uważam, że bez zrzucenia kilku kilogramów mięśni wielkiego fighera z naszego Pudziana nie będzie. Popatrzcie na Oveerem’a który ma podobną masę mięśniową ale jest zdecydowanie wyższy przez co pojemność jego płuc jest dużo większa. Zresztą zrzucenie wagi na pewno pomoże w dynamice i kondycji. Technicznie dostrzegam jeszcze duże braki Pudziana,w parterze kompletnie nie wiedział co robi.

 16. fuzjonista1 says:

  Powinno być dobrze 🙂

Leave a Reply

Related Posts